Ana sayfa

Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Çin Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4

Shanghai Aipu Ventilation Equipment Co., Ltd.

Şangay Aipu Havalandırma Equipment Co, Ltd , dünyanın her yerine çok rahat ulaşım borçlu Çin'in en büyük ekonomik merkezi olan Şanghay'da bulunmaktadır. Firmamız 2008 yılında kurulmuş olup, havalandırma ekipmanları ve endüstriyel tavan vantilatörü üretiminde uzmanlaşmıştır. ABD ileri teknolojisi ile AIPU KEJI endüstriyel büyük tavan fanı ve ticari BLDC tavan fanı başarıyla geliştirildi, tasarlandı ve üretildi.

Ekibimiz, personelin soğutulması, hava sirkülasyonu, duman tozu sorunları için endüstriyel atölye, depo, halka açık alanlar ve diğer geniş alanları çözmeye kararlıdır.

Biz içtenlikle yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilere hoşgeldiniz. Ve sizlere kaliteli ürünler sunmak için elimizden geleni yapacağız ve tüm memnuniyetinize en iyi hizmeti vereceğiz. Sizinle el ele ilerlemek ve birlikte muhteşem bir gelecek yaratmak istiyoruz!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : aipukeji

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 500-800

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

Shanghai Aipu Havalandırma Ekipmanları Co, Ltd geliştirme süreci Ocak 2008 yılında şirketimiz resmen kuruldu. Şirketin kuruluşunun başında, ofis Binası 1, No5500 Yuanjiang Road, Minhang District, Şangay bulunur. Şangay aşk Park Havalandırma Equipment Co, Ltd aşk 100 milyon kayıtlı sermaye başında kurulan, ana ana havalandırma ekipmanları tasarımı ve inşaat faaliyet ana. 2008'den 2009'a kadar şirket, SAIC Group Roewe otomobil fabrikası projesini imzaladı. Ofis binaları, stadyumlar, stadyumlar, alışveriş merkezleri, fabrikalar ve diğer projeler. 2010'dan 2011 yılına kadar Park şirketini çok sayıda depolama projesine imza atmak, birkaç yıl süren güçlü kalkınma, aynı zamanda iş geliştirme alanındaki Park, aynı zamanda kendi ekip kurma ve kurumsal yönetimini, mühendislik kalitesini ilgili departmanlara da güçlendirmeyi hedeflemektedir. Emin olun, çok onurlandırdı: Ağustos 2012'de şirketin yıllık üretim değeri Wu Bai milyonu aştı. 2012 yılı için "aşk parkı şirketi" geçmişte bir dönüm noktasıdır, piyasadaki fırtına en zor zamanı harcayarak, artık hasatta çok unutulmaz hale getirilmiştir. Yıllar süren deneyimden sonra, Park şirketi, mükemmel bir mükemmellik ve güçlü bir inşaat ekibi geliştirdi. ISO çevresel kalite sistem belgesi, ISO iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi sertifikası, ISO kalite yönetim sistemi sertifikası ile Ekim 2013. Şangay belediye idaresi departmanlarındaki Aşk Parkı, işbirliğinin ikinci kısmı için iyi bir imaj oluşturmak için sağlam bir temel oluşturdu; Kasım 2013 itibariyle kayıtlı sermaye 1 milyondan 5 milyon yuan'a yükseldi, şirketin ilk çıktı bin bini aştı Wu Bai milyonu, Şirketin genel gücü sektörün en ön safında yer aldı, şirket büyük ölçüde gelişti Görünürlük

Firma Servisi

Shanghai Aipu Havalandırma Equipment Co, Ltd, 2008 yılında kurulmuş bir profesyonel büyük enerji tasarrufu tavan fanı, havalandırma ekipmanları araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim ve satış işletmelerinin yapmaktadır.

İlk olarak, Kurumsal vizyon: en memnun müşteriler, en garantili, en mükemmel ürünü üretmek.

İkincisi, Kurumsal amaçlar: En kaliteli ürünleri oluşturmak için, hizmetin en bütünlüğünü yapın.

Üçüncüsü, Kalkınma hedefleri: "birinci sınıf bir endüstri yaratın, dünyadaki ilkleri yapın.

Dördüncü, kurumsal ruhu: "birlik ve sıkı çalışma, sevgi ve özveri, öncülük ve yenilikçi, dünya için cüretkar.

“Birlik”, iyi ve iyi bir iş ortamı, üst ve altta birlikte oluşumu, aynı durumu oluşturmak için iletişim, koordinasyon ve işbirliği yoluyla işletmelerin iyi gelişmesinin temel bir yol gösterici ideolojisidir.

"Zorlu iş" çalışmasında doğru ve verimli olmalı, görev tamamlandığında "Kahramanlar Çukuru'ndan daha az" olan kahramanlık duyguları, "yay" değil, yenilgiyi kabul etmeyin, kuru gözyaşları "kahramanlık, gerçekçi sahne hedeflerinin geliştirilmesinde, abartılı atıklara karşı uygun ilerlemeyi teşvik etmek" üzerine tutun.

"Hayırseverlik" insanlar "insan doğası" var, girişim insanlar doğal olarak insanların doğasına sahip insanlar oluşur. Öyleyse, kurum kültürünün "doğası" nedir Aslında, kurum kültürü "doğa" insan odaklıdır. Ancak çalışanların kendi işlerine, yardımlarına ve bakımlarına saygı duymalarını sağlamak için çalışanlara yönelik sağlam bir bakım sistemi aracılığıyla "insan odaklı" ve "insan yönetimi" nedir, böylece çalışanlar iş, aşk çalışması, ev gibi sevgiyi sever . İyi çalışanları korumak, işletmenin en büyük zenginlikidir.

İnsanlara yönelik “özveri”, her çalışanın çıkarlarının korunmasını en üst düzeye çıkarmak için belirli koşullar altındadır. İhtiyaç, böyle bir "belirli koşul" olduğu, bu koşulun doğmadığıdır. Girişimi yaratmak için her çalışana güvenmek. Herkesin, herkesin en büyük faydayı sağlayabilmesi için, bu koşulu yaratmak için yeteneklerini ve güçlerini adaması için herkesin sıkı çalışması gerekir.

"Öncü ve yenilikçi" öncü ve yenilikçi, tam bir inovasyona ulaşmak için geniş bir yelpazede bilimsel araştırma faaliyetleri ve personel rasyonalizasyon önerileri yoluyla kurumsal gelişimin ruhu; teknolojik inovasyon ve yönetim inovasyonuna ulaşmak için, modernizasyon, bilgi ve standardizasyon fikirleri ve araçları yönetimi yoluyla; Yeni teknoloji işbirliği ve kazan-kazan durumu elde etmek için kapsamlı değişim ve işbirliği.

Dünya için "dünyaya zarar verme", kaynağın başarısının sebebidir, öğrenmeye cesaret edebilmek, inovasyon uygulamalarına cesaret etmek. Çalışma ve adaptasyonda, neslin ve gelişimin adaptasyonunda, öğrenme için inisiyatif alma cesaretini, iş yeteneği olarak yeniliği değiştirmek. Değişen pazarda, herhangi bir şirket çalışanının dünyadaki ruhuna sahip olması ve sahip olması gereken sektörle ilişki.

Beşinci, kurumsal temel değerler: müşteri memnuniyeti, böylece alıcılar kolaylıkla, böylece çalışanlar mutlu olur.

Şirket takım

企业 愿景

风行天下,誉满全球.

Kurumsal Vizyon: Dünyayı Hayran Et ve Dünyadaki Şöhreti.

企业 使命

制造精良产品,提供优质服务.

Kurumsal Misyon: Gururlu gurur verici ürünler üretmek ve mükemmel hizmetler sunmak.

企业 精神

“干”

Kurumsal Ruh: Sadece yap!

核心 价值观

真诚,尊重;专注,用心.

Temel Değerler: Samimiyet, Saygı, Konsantrasyon, Özveri.

İLETİŞİM

Adres: Bina. 5, No. 99, Shengta Yolu, Songjiang Dist. Şanghay

Fabrika adres:Bina. 5, No. 99, Shengta Yolu, Songjiang Dist. Şanghay

  • Tel:86--18964996520
  • Faks:86-21-51861099
  • WorkTime:00:00-24:00
  • Mobile Site